Toto je stránka příznivců a členů orientačního běhu  TJ Lokomotiva Beroun

akualizováno: 30-12-2014

31.8. - Honza: Hřebenáč 2014 se uskutečnil dne 30.8.2014 za převážně slunečného počasí (spadlo tak deset kapek) s teplotami kolem dvaceti stupňů. Trať kupodivu nebyla moc bahnitá, přestože v týdnu pršelo. Vítězství si po zásluze odváží Marcela Žáčková + Adam Štemberk, kteří měli trekingové kolo, které dokonce během závodu píchli a museli měnit duši.
30.8. - Tento víkend se běží Cena východních Čech (Vojta, Eva) a West cup (Pavla). Hlavním závodem je ovšem dnešní Hřebenáč.
30.8. - Skalní prázdninové závody pokračovaly na Pěkných prázdninách.Čtyři závody (s do celkových výsledků nezapočítávaným pátečním middlosprintem) v rozdílných (úžasných) terénech ve skalách, na rovinách a nakonec i v bažinách absolvovali jen ti, co se dokázali přihlásit v prvních šesti minutách po spuštění přihláškového systému. Nejlépe tentokrát Eva (D60) a Vojta (H60) na devátém místě.
30.8. - Srpen ve skalách začaly jičínské Rumcajsovy míle na Valečově. Krátké tratě, krásný terén, dvě etapy denně (vždy KT a sprint) a "nejmasovější" berounská účast. Bramboru bral KubaK v H20, šestý Majkl v H18 a devátá Eva v D60.
10.8. - Posledním závodem skončila v Krkonoších Horská výzva. Loko Girls (Pavla s Pavlínou) vybojovaly na nejdelší trati zlato.
6.8. - Dalším prázdninovým závodem byla pětietapová, čtyřdenní GP Silesia. Jediný náš reprezentant Bohouš doběhl devátý v H60A.
31.7. - Honza: Milí sportovní přátelé, posílám pozvánky na dvě sportovní akce, které sami organizačně zajišťujeme. Nezapomeňte si termíny poznamenat do svého sportovního kalendáře, neboť další pozvánky již zasílat nebudu.
Již za měsíc dne 30.8.2014 odstartuje 15.ročník Hřebenáčetradičního koloběhu z Jinců do Všenor. Jde o kombinovaný částečně i orientační závod smíšených dvojic (žena + muž), výjimky muž + muž pouze mimo soutěž.
Z důvodu přípravy odpovídajícího počtu map, žádám všechny účastníky, aby na adresu elektronické pošty: jan.marek@razdva.cz nejpozději do středy 27.8.2014 závazně nahlásili svou účast a uvedli složení dvojice.
Za dva měsíce dne 27.9.2014 odstartuje 21. ročník Strojetického duatlonu – je to akce pro celou rodinu – každý si najde svou kategorii. Přihlašovat se můžete již nyní (urychluje to prezentaci) v přihláškovém systému na webových stránkách závodu: http://www.strojetickyduatlon.funsite.cz/ až do 23.9.2014 do 23:59 hod, kdy je konec přihlášek přes e-mail. Poté se můžete přihlásit až v den závodu do 10:30 hod, kdy prezentace končí.
Propozice lze pochopitelně šířit dalším zájemcům. Ten, kdo se nehodlá účastnit, tomu se omlouvám za nevyžádaný e-mail. Pokud se nezúčastníte, nemusíte mě o tom informovat.

28.7. - Honza o víkendu neběhal, ale zajel si berounské MČR v MTB (čtyřiadvacetihodinovku).
28.7. - Další týden byla v Česku OB-pauza a tak Pavla, Vojza a Eva vyrazili reprezentovat (Spartu :-) do Švýcarska. Absolvovali Swiss-O-Week 2014.
28.7. - A hned následující víkend si vychutnávala Pavlína Vysočinu na H. S. H. Vysočina cupu.
28.7. - A jak to Pavlína viděla...
16.7. - Jeden z nejobtížnějších ultra závodů na světě Ronda del Cims (Andorra) - 170 km s 13 000 m převýšením absolvovala Pavlína. V čase 57:53:02 doběhla třetí ve své kategorii.
14.7. - Stano: Ve dnech 11.7.-13.7. se zúčastnili GPS v Banskej Bystrici 2 řádní členové Loko Beroun a jeden "půjčenej", já, Bára a Adam Nosál. Bára skončila zraněná, Adam v N-kách na druhém místě a já na třetím místě, když vyhrál u nás Aleš Procházka z Kotlářky Praha. Dědín.
14.7. - Další česká vícedenní absolvovali veteráni na Veteran cupu pod Potštejnem.